Forum Gtatwo Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 > > > SPRAWY KLANU I AKTUALNE INFORMACJE Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 12:49, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

dobra wiem że każdy z każdym gra... i dlatego chciałbym aby ktoś z klanowiczów zrobił polchat bądz jakiś inny chat dla całego klanu Zaibatsu

dzięki temu będziemy mogli rozpracować taktykę gry z innymi klanami

czekam na kogoś kto to założy i poda link
Zobacz profil autora
Hitman
Boss
Boss


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 861 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 14:06, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

Zbig po co czat? A nie mozna na gg rozmowe grupowa?
Zobacz profil autora
RSX
Godfather
Godfather


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1666 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsk P.

PostWysłany: Sob 15:35, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

Chat lepsza opcja... Zbyku ja bym założył ale Wam nie chcę przeszkadzać, możesz sam się tam regnąć to szybko pójdzie Razz
Zobacz profil autora
Kamelot
Godfather
Godfather


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1411 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa Klan:Yakuza

PostWysłany: Sob 16:28, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

ja dzisaj probowalem ale ciagle mi jakis blad wyskakuje...
Zobacz profil autora
RSX
Godfather
Godfather


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1666 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsk P.

PostWysłany: Sob 19:25, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

Odczekaj 12 godzin na aktywację konta? : )
Zobacz profil autora
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 21:46, 29 Wrz 2007 Powrót do góry

dobra to ja zrobię we wtorek rano tego hata
Zobacz profil autora
Shekerz
DonCorleone
<i>DonCorleone</i>


Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 2611 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: że znowu xP

PostWysłany: Sob 11:49, 06 Paź 2007 Powrót do góry

To tak: dziś o 16 gramy z _L_.Maciek powinien się stawić bo już pisałem do niego na gg Smile Pozdro
Zobacz profil autora
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 20:14, 11 Paź 2007 Powrót do góry

No jak już wszystkim prawie wiadomo to odszedł gracz DARTH
moim zdaniem był zarozumiały i chciał uczestniczyć w klanówkach jako jeden z lepszych graczy
lecz nie podobało mu się to że miał wystąpić w jednej klanówce, a mianowicie z Krishną
po mimo tego że byl wpisany tylko do dwóch klanówek...
chciał pokazać pewnie swoją klasę z Krishną lecz to im się nie udało...
co jeszcze chciałem napisać... ?!?! ... a no tak ... można powiedzieć że uważał się za starszego/lepszego
nie wiem jak to określić ... w każdym razie domyślam się że miał nas jako szczyli
i chciał sie zabawić w ustanawianie zasad lecz niepowodzeniem odszedł z klanu
nie podobały mu się zasady bossa ...
część innych klanów też jest przeciwko temu że nie wypuszczamy wszystkich graczy do sparingów ale taka jest zawsze umowa przez gg z graczami
dopuki dobrze wyćwiczą się w klanie
U nas w klanie rządzi DEMOKRACJA i tak to pozostanie
jest przynajmniej jakiś ład w klanie a nie tak jak w innych (pomijając Yakuze i inne bardziej dojrzalsze klany)

i to na tyle "kazania" ... pozdrawiam Dartha / chyba postara sie powrócić do gta2 bądź nie ale mnie to nie obchodzi
PS Redneck oczekuje dobrych graczy lecz nie liczą się "Virtualni koledzy"
Zobacz profil autora
Promil
Godfather
Godfather


Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 1467 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 13:40, 12 Paź 2007 Powrót do góry

zbigniewz napisał:

PS Redneck oczekuje dobrych graczy lecz nie liczą się "Virtualni koledzy"


Eee, Zbyszek o co Ci chodzi ?
Zobacz profil autora
Darth
Złodziej
Złodziej


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 85 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:05, 12 Paź 2007 Powrót do góry

Teraz k**** pojechales zbig !! co ty sobie k**** wyobrazasz ?!!!?!?! kazdy ma prawo do gry i ja tez chcialem grac... gdyby mi zalezalo na grze w klanowkach to bym nie odszedl przed meczem z _K_ poprostu uwazam ze jestem zle traktowany ! i walcze o swoje prawa.. szanuj to k****..wyobraz sobie ze nie uwazam nikogo za gorszego ;/ mysle ze skoro gram juz od dluzszego czasu i udzielam sie na gh to mam prawo zagrac wiecej niz jeden mecz.... widocznie masz jakies chujowe zasady.. pozatym nie uwazam sie za starszego i madrzejszego... wiesz ja w porownaniu do ciebie to szanuje innych... a co do Demokracji jest to ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli. ty sobie chyba pomyliles z tyrania czyli osoba sprawująca nieograniczoną władzę zdobytą zgodnie lub niezgodnie z prawem. W tym Przypadku ty jestes wlasnie tym TYRANEM !! buhahahha Twisted Evil SAM USTALALES SKLAD _Z_ I WYSTAWIALES POSZCZEGOLNE OSOBY DO KLANOW !!!
Zobacz profil autora
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 17:08, 12 Paź 2007 Powrót do góry

Darth z działu Redneck PS tutaj będziemy kontynuować napisał:
Wlasnie widze jak rzadzisz ... _Z_ mialo predyspozycje do tego nawet zeby wygrac te klanowki ale jak widzisz cos ci sie nie udalo Very Happy jestem srednim graczem ale i ci sredni gracze maja prawo chyba zagrac ;/ nie doceniasz ludzi... tak dalej rzadz a zostaniesz sam w klanie Very Happy w tym klanie nie docenniaja ludzi ktorzy sie staraja.. np. taki hitmen przyszedl i gral wiecej meczy od kamelota chodz to kamelo zaslugiwal na to by grac... Twisted Evil podziwiam kamelota ze zostal jescze w _Z_ Wink ale wydaje mi sie ze nie na dlugo....

rządzę jak rządzę... mam pięciu stałych graczy Zaibatsu jacksparrow jest w momęcie przejściowym i jak narazie jest niedoświadczonym graczem
reszta graczy takich jak kamelot czy też hitman już napewno zostaną w klanie
a po za tym to chyba próbujesz doprowadzić klan do rozpadu co się tobie nie uda...
jeden kryzys już mieliśmy kiedy zostało w klanie 2ch członków i drugi raz się to nie powtórzy

Darth napisał:
Teraz k**** pojechales zbig !! co ty sobie k**** wyobrazasz ?!!!?!?! kazdy ma prawo do gry i ja tez chcialem grac... gdyby mi zalezalo na grze w klanowkach to bym nie odszedl przed meczem z _K_ poprostu uwazam ze jestem zle traktowany ! i walcze o swoje prawa.. szanuj to k****..wyobraz sobie ze nie uwazam nikogo za gorszego ;/ mysle ze skoro gram juz od dluzszego czasu i udzielam sie na gh to mam prawo zagrac wiecej niz jeden mecz.... widocznie masz jakies chujowe zasady.. pozatym nie uwazam sie za starszego i madrzejszego... wiesz ja w porownaniu do ciebie to szanuje innych... a co do Demokracji jest to ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli. ty sobie chyba pomyliles z tyrania czyli osoba sprawująca nieograniczoną władzę zdobytą zgodnie lub niezgodnie z prawem. W tym Przypadku ty jestes wlasnie tym TYRANEM !! buhahahha Twisted Evil SAM USTALALES SKLAD _Z_ I WYSTAWIALES POSZCZEGOLNE OSOBY DO KLANOW !!!

Już tobie pisałem o tym czemu ciebie wystawiłem do jednego meczu... i nie chcę się powtarzać bo ta gadka jest bez sensu...
co do początku klanówek to byłeś traktowany jak każdy z innych graczy Zaibatsu tylko dostrzegałeś siebie jako jednego z najgorszych
ja tam nie zmieniam zdania o tobie ponieważ bez sensu jest gadać o kimś kto jest dziwny na swój sposób
próbuje po przez kłupnie czegoś osiągnąć czego sam nie jest pewien
(po raz SETNY) Myśli że jest najlepszy i zarazem myśli że jest najgorszy...
też do ciebie nic nie miałem do momętu jak chciałeś zagrać w klanówkach
doszedłeś do klanu, pobyłeś tydzień i już chcesz być zaufaną osobą w klanie ... bzdura, po co się spieszyć ??!??!?!
najpierw trzeba zapoznać kogoś i dowiedzieć się co umie psychicznie jak i w grze...
dlatego między innymi twierdziłem że jeszcze nie masz doświadczenia w grze
nie zależało tobie na klanówkach lecz chciałeś w nich tylko wystąpić... jakby tobie zależało to byś zagrał ten jeden mecz bądz byś napisał do mnie coś na taki temat że chcesz wystąpić w klanówce (i tak bym pewnie nie pozwolił)
jeżeli grasz na gh wystarczająco dużo to nic nie zmienia... mnie to aż tak nei obchodzi ile grasz lecz jaki jest twój staż w grze MP
tym dłuższy czas tym lepiej się gra i zdobywa nowe wiadomości to łepetyny
hehe "ja w porównaniu do ciebie to szanuje innych" jakbyś szanował wszystkich byś również poszanował bossa klanu lecz tego nie zrobiłeś
zasady w klanie są jakie są ... nie zmienie ich... bądz bardziej poprawie
nie jestem przyjacielem dla każdego... nie lubie wszystkich i staram się o każdego gracza... nie to nie i tyle... najwyżej strace graczy którzy są najpardziej poje***ni i starają się być najlepszymi
kempas też myślał że jest najlepszy ... ale dobra gra to nie wszystko

"Demokracja" to ty we wikipedi wpisałeś ? i na zasadzie copy&past wkleiłeś ... żal... ( [link widoczny dla zalogowanych] ) ... u mnie tą większością jest trójka a teraz i czwórka graczy ... (ja shekerz maciek i hitman)

Wystawiłem ... ale napisałem że mogą jeszcze uledz zmianie... wiec są już zmienione składy ustalone

PS: Darth wielce wszechmocny gracz _X_ bez klanu szukający zadowolenia z samego siebie
kłuci się o to że nie wystąpił w klanówce z Redneck... uhuhuh
Zobacz profil autora
Darth
Złodziej
Złodziej


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 85 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 7:49, 13 Paź 2007 Powrót do góry

Wiec tak, to tobie wydaje sie ze ci gracze sa pewni.. zdziwilbys sie... Ale to ich sprawa... "Myśli że jest najlepszy i zarazem myśli że jest najgorszy" prosze po polsku bo to zdanie chyba jest nielogiczne Very Happy ... "nie zależało tobie na klanówkach lecz chciałeś w nich tylko wystąpić".. zalezalo mi na grze a nie na tym by wystapic... tak sobie mysle jak ty bys sie poczul.. czlowiek stara sie, udziela sie a ty w nagrode za to wyznaczasz go do 2 meczy (to mi odpowiadalo) po czym stwierdzasz ze zkoro przegrales poprzednie spotkania to ty musisz zagrac z _R_ i tym sposobem wykluczasz mnie z gry... tobie sie nie udalo to chcesz innym zabrac mozliwosc grania ?? Mysle ze Ten turniej to jest zabawa a ty chcesz po trupach dojsc do zwyciestwa... wystawiasz sie prawie we wszystkich meczach bo myslisz ze jestes dobrym graczem- moze i jestes ale widocznie nie az tak dobrym... TO JEST TYLKO GRA !! Starasz sie za wszelka cenne osiagnac cel! I dlatego mnie wywaliles z gry z _R_ ... Nie zdziwilbym sie jakbyscie przegrali z _K_ ich tez nie docenniasz.. tak sobie mysle ze ty moze boisz sie wystapic w meczu z _K_ bo dla ciebie to bylby wstyd przegrac z nimi.. Twisted Evil a co do szcunku "najwyżej strace graczy którzy są najpardziej poje***ni" nie bede tego komentowac. Idac dalej to chcialem powiedziec zebys nie rzucal slow na wiatr to w zwiazku z ta DEMOKRACJA Very Happy I co z tego ze wkleilem ??!! ale znalem znaczenie tego slowa, ty raczej nie Very Happy Dlatego przy okazji wkleilem ci poprawna definicje tej twojej "DEMOKRACJI" czyli "TYRANIA" Very Happy buhahah Very Happy "Darth wielce wszechmocny gracz _X_ bez klanu szukający zadowolenia z samego siebie
kłuci się o to że nie wystąpił w klanówce z Redneck"- jestem zadowolony z tego ze moglem wkoncu powiedziec jaki naprawde jestes, TYRAN
!!! Twisted Evil teraz to ja sie nie kluce Very Happy z pocztku to byla walka o swoje prawa no ale trudno jest walczyc z tyrania Twisted Evil Uwolnilem sie spod jarzma Tyrani i chce wszystkim uswiadomic jakim czlowiekiem naprawde jestes Twisted Evil Przy okazji uchronie nowych graczy przed wstapieniem do klanu ZBiga !! Twisted Evil
Zobacz profil autora
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 8:33, 13 Paź 2007 Powrót do góry

"zalezalo mi na grze a nie na tym by wystapic... tak sobie mysle jak ty bys sie poczul.. czlowiek stara sie, udziela sie a ty w nagrode za to wyznaczasz go do 2 meczy (to mi odpowiadalo) po czym stwierdzasz ze zkoro przegrales poprzednie spotkania to ty musisz zagrac z _R_ i tym sposobem wykluczasz mnie z gry"

heh... jakbym sie poczuł... ja przegrałem jedno spotkanie z RM i twierdzę że mi naprawde słabo poszlo... ale ja nie przegrałem z loonymi i to jest właśnie błąd Hitmana w grze... ale przynajmniej on ma większe doświadczenie w klanówkach niż ty.... z chęcią bym zobaczył jak przegrywasz w turniejowej klanówce z _R_ z wynikiem 3 fragi a maciek 10...

"tobie sie nie udalo to chcesz innym zabrac mozliwosc grania ?? Mysle ze Ten turniej to jest zabawa a ty chcesz po trupach dojsc do zwyciestwa..."

Turniej dla mnie nigdy nie był zabawą... lecz walką o najlepszy klan w polsce... I OSIĄGNE TO ZWYCIĘSTWO Z RUSSIAN MAFIĄ

"wystawiasz sie prawie we wszystkich meczach bo myslisz ze jestes dobrym graczem- moze i jestes ale widocznie nie az tak dobrym... TO JEST TYLKO GRA !!"

jestem najlepszy z klanu... ale też czasami mam porażki z graczami we walce 1 vs 1 ... nie tylko ważna jest gra z graczami 1 vs 1 bo tam to gram tylko dla rozrywki...
TAK TO JEST TYLKO GRA ... GŁUPIA "NAJTRUDNIEJSZA ZRĘCZNOŚCIÓWKA /by bit"

"Starasz sie za wszelka cenne osiagnac cel! I dlatego mnie wywaliles z gry z _R_ ... Nie zdziwilbym sie jakbyscie przegrali z _K_ ich tez nie docenniasz.."

tak chcę osiągnąć cel i dojść do półfinału
_K_ narazie niedoceniam ale się przekonam jakie robią postępy... z _L_ już się przekonałem że nie ma żartów... tak samo z _RM_ i _R_... dlatego m.in. nie wypuściłem ciebie do twojej drugiej klanówki z _R_
Tutaj liczą sie umiejętności gry w parze lecz ty ich zapewne nie masz...
np nie idzie się na kogoś we dwójke blizko siebie co ty byś uważał za stosowne

"najwyżej strace graczy którzy są najpardziej poje***ni" nie bede tego komentowac.

a ja to skomętuje... tak to są moje słowa i dzięki temu odleciał kempas i kilka innych osób...
nie określiłem tym wszystkich członków klanu...

"tak sobie mysle ze ty moze boisz sie wystapic w meczu z _K_ bo dla ciebie to bylby wstyd przegrac z nimi.."

LOL... ja daję szansę gry gorszym graczom klanu... bo jak dotąd to Krishna byćmoże z nikim nie wygrała do tej pory w klanówkach

"I co z tego ze wkleilem ??!! ale znalem znaczenie tego slowa, ty raczej nie"

heee jak znałeś jak wkleiłeś ?!?!... szukałeś wądku takiego żeby mnie uniżyć do głupka
napisałem tobie że większość klanu jest brana pod uwagę głosować na nowe zasady w klanie (5/6) bo jacksparrow jeszcze jest niedoświadczonym graczem... Stara się i niedługo zacznie się bawić w nowe zasady w klanie, którze już niedługo wymyślę...

"teraz to ja sie nie kluce z pocztku to byla walka o swoje prawa no ale trudno jest walczyc z tyrania"

swoje prawa ... to tobie już pisałem że możesz to zrobić w nieco inny sposob...
dzięki że spostrzegłeś się jakim mogę być tyranem... w końcu w zasadach klanu pisze że "słuchanie bossa, jego zastępcy jak i dyplomaty " i dzięki za ujęcie mnie jako rygorystycznego bossa, taki jestem i taki pozostanę. Mam tylko lepsze zdanie o graczach ktorzy mi pomagają i znają się na rzeczy...
ja staram się unikać nowych graczy, którzy udają dzieci neo i nie są kumaci (nie mówię o tobie bo ty po prostu starasz sie postanowić na swoim celu)

"Uwolnilem sie spod jarzma Tyrani i chce wszystkim uswiadomic jakim czlowiekiem naprawde jestes Twisted Evil Przy okazji uchronie nowych graczy przed wstapieniem do klanu ZBiga !! Twisted Evil"
co ty pier****sz ?!?! Very Happy
Zobacz profil autora
Darth
Złodziej
Złodziej


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 85 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:37, 13 Paź 2007 Powrót do góry

Oj oj Zbig.. powiem krotko i zwiezle Very Happy Jestes Zalosny, skoncz juz i nie pier... glupot bo az mi ciebie jest zal ! nudzi mnie ta dyskusja Very Happy Bede tym madrzejszym i to ja skoncze to !! temat zakonczony...







THE END


Ostatnio zmieniony przez Darth dnia Sob 15:38, 13 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
zbigniewz
SPAMER
SPAMER


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 7472 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 15:38, 13 Paź 2007 Powrót do góry

Ale ty zacząłeś tą potyczkę ... pzdr. xD
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)