FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
<i>DonCorleone</i>

Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 2229 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 18:38, 20 Wrz 2010 Powrót do góry

Dział w którym będą podawane wszelkie informacje i wytyczne dotyczące rozgrywek w turnieju.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Sob 19:16, 25 Wrz 2010 Powrót do góry

Jako organizator spośród dwóch map, które w ankiecie uzyskały wynik remisowy wybieram MultiSlayer Race. Mapa do ściągnięcia wraz z całą paczką tutaj:

Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pią 20:29, 08 Paź 2010 Powrót do góry

Zostały rozlosowane grupy. Podgląd w tabelce turnieju.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Nie 23:58, 10 Paź 2010 Powrót do góry

Aktualizacje w regulaminie - zostały oznaczone kolorem czerwonym. Zapraszam do lektury.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pią 13:51, 15 Paź 2010 Powrót do góry

Zmiany w regulaminie:

6.4. Dogrywka w grupie następuje wtedy, gdy przynajmniej trzej gracze mają tą samą ilość punktów, która pozwala na awans.
6.5. Mecz dogrywkowy polega na wyścigu wszystkich osób z tą samą ilością punktów w jednym wyścigów. Dwójka najszybszych na mecie wygrywa awans do fazy finałowej. Limit w takim wyścigu to 200000 pkt.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Nie 18:07, 17 Paź 2010 Powrót do góry

Jeśli ktoś do 23.10 nie rozegra przynajmniej dwóch meczów otrzymuje karny, ujemny punkt.

Przestrzegam tych graczy:
  • Leonidas
  • Razor
  • Polewka

Ostatnio zmieniony przez Areen dnia Śro 14:08, 20 Paź 2010, w całości zmieniany 3 razy
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Nie 20:45, 24 Paź 2010 Powrót do góry

Reprymenda została zdjęta na rzecz wydalenia Leonidasa z turnieju. Co nie oznacza, że nie jesteście bezpieczni.

W grupie A pozostał jeden wspólny mecz do rozegrania. W tygodniu po 20 zbieramy się i gramy, od poniedziałku do piątku, póki jest okazja. Dziś była, ale Sedes był padnięty.

Grupa B - Po wydaleniu Leonidasa proszę o szybkie dogranie meczy przez Razora w dniu jutrzejszym (wedle umówionych spotkań). Jeśli nie zostaną dograne Razor łapie -1 pkt.

W grupie C Darth będzie we wtorek, więc Dakata oraz Yogi, szukajcie go w ten dzień Wink

Grupa D - Obojętnie jaki mecz zostanie rozegrany. Jeśli Mati ogra Kamila to ostatni mecz nie musi być rozgrywany. To samo jeśli Yolan pokona Kamila. W odwrotnych skutkach liczyć się będą oba mecze.

Do roboty! ;]
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pon 21:50, 25 Paź 2010 Powrót do góry

22:45:52 <_K_Areen> !seen Razor
22:45:56 <Zeus> Razor (525405E429@acue239.neoplus.adsl.tpnet.pl) was last seen quitting 5 hours, 5 minutes ago stating (Client exited).
22:47:20 <_K_Areen> !seen _RM_Dragon
22:47:22 <Zeus> _RM_DraGoN (0053450000@89-178-150-11.broadband.corbina.ru) was last seen quitting 1 hour, 53 minutes ago stating (Client exited).
22:47:43 <_K_Areen> !seen Polewka
22:47:45 <Zeus> Polewka (001F1F0B13@w12-226.md4.pl) was last seen quitting 1 hour, 25 minutes ago stating (Client exited).

Przykro mi, łapiesz -1 pkt. Razor Wink

Pamiętajcie Dakata i YoGhurt by jutro dograć mecze z Darth'em.

Jutro Sedes, Szymon i Ja o 21 na GH, może uda nam się zagrać Wink

W grupie D nie poganiam, wszyscy z grupy są aktywni.

Ostatnio zmieniony przez Areen dnia Wto 21:58, 26 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Wto 21:57, 26 Paź 2010 Powrót do góry

Dziękuję za dogranie grupy D. Jak widziałem wszyscy z grupy C byli ale najprawdopodobniej się minęli. Proszę szybko dobrać wasze mecze. Zastanawiam się co zrobić z Ziommalem, który odszedł z GTA2. Jeśli da mi znać, że nie jedzie to zostają do rozegrania dwa wyścigi Razorowi, a nie 3. Razor - do roboty, to pozbędziesz się minusa. Puki Szymon nie upora się z problemem mecz w grupie A nie zostanie rozegrany.

Ostatnio zmieniony przez Areen dnia Pią 22:55, 29 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pią 22:54, 29 Paź 2010 Powrót do góry

Został ostatni dzień. Tak więc rozliczam z każdej z grup:
GRUPA A - Jutro od 20:00 do 22:00 gramy. Proszę się stawić. Jeśli kogokolwiek nie będzie odpada.
GRUPA B - Ziommal ostatecznie zostaje wydalony z turnieju (szkoda), także mecz Dragon vs. Razor da awans któremuś z wymienionych. Razorowi został zdjęty ujemny punkt.
GRUPA C - Jeśli Darth się nie pojawi to zostanie wydalony z turnieju. Wtedy awansuje z drugiego miejsca Dakata.
GRUPA D - Kocham was :*

PL - Można już rozgrywać fazę finałową.
ENG - You can play the finals (FB and Mati).

Zmiana Regulaminowa! Finał gramy do dwóch zwycięstw.

Ostatnio zmieniony przez Areen dnia Pią 22:57, 29 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Sob 23:25, 30 Paź 2010 Powrót do góry

W związku z tym, że mecze nie zostały dograne przedłużam fazę grupową do 7.11. Mimo, że Darth powinien zostać wykluczony to jednak pozostałe mecze nie dały rozstrzygnięcia. Taka sytuacja spowodowała taki obrót w turnieju. Poza tym, jeśli Ziommal się pojawi i rozegra pozostałe dwa mecze, to również zaliczę te wyniki i Ziommal nie będzie wykluczony z turnieju. Tak więc macie tydzień. Do gry!
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Czw 21:22, 04 Lis 2010 Powrót do góry

Zostały trzy mecze do rozegrania. W grupie A jeśli Sedes się upora z przeprowadzką to gramy. W grupie C proszę by najpierw rozegrać mecz Dakata vs. Darth w miarę możliwości. Jeśli nie będzie można rozegrać go pierwszego to można rozgrywać drugi bez problemu.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pon 0:56, 08 Lis 2010 Powrót do góry

Darth został wydalony z turnieju za niedotrzymanie terminów meczy. Niestety nasz mecz się ciągle przedłuża, więc bardzo was proszę, bądźcie jutro o 20:00 na GH. Będę miał remont i nie wiem czy wejdę później na kompa.

Dakata - You can play now with Hubertus.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Czw 23:25, 18 Lis 2010 Powrót do góry

Tak więc za zgodą wielu stron mecz grupy A zostaje przeniesiony na czas powrotu Sedes'a. Dakata może grać oczywiście mecz z Hubertusem.
Areen
DonCorleone

PostWysłany: Pią 23:58, 10 Gru 2010 Powrót do góry

Scena się kruszy, a my nie możemy dograć turnieju. W każdym razie, wiecznie na Sedes'a nie będę czekał. Także rozwiązania są takie:

1. Nie stawiłem się na meczu Grupy A, więc odpadam i przechodzi Szymon i Sedes.
2. Sedes oddaje mecz walkowerem. Niestety, ale miałeś wcześniej się zjawić.