PostWysłany: Pią 17:33, 20 Mar 2015 Powrót do góry

1) Gry rozgrywne są na mapach [link widoczny dla zalogowanych] i [link widoczny dla zalogowanych]
2) Nie można tłuc respiącego się przeciwnika piąchą
3) Obowiązuje bezwzględny zakaz używania helikopterów
4) Turniej podzielony jest na dwa etapy:
a) faza grupowa - gracze podzieleni na cztery grupy po sześć osób, z każdej wychodzi po czterech graczy, z czego dwóch pierwszych trafia do koszyka numer jeden, dwóch pozostałych do koszyka numer dwa, co będzie miało znaczenie przy losowaniu do fazy pucharowej
b) faza pucharowa - system double elimination (taki jak w turnieju 1vs1)

II. Ustawienia gry i punktacja
1) Każdy mecz podzielony jest również na dwa etapy. Połowę spotkania rozgrywamy na mapie PZA, a drugą połowę na mapie ZTe (kolejność bez znaczenia)
2) Rozgrywka na każdej z map trwa do momentu, aż jeden z graczy (bądź obaj) nie osiągną 10 fragów w fazie grupowej, lub 15 fragów w fazie pucharowej
3) Licznik fragów powinien być ustawiony na 11+ w fazie grupowej i 16+ w fazie pucharowej, ponieważ zachodzi możliwość, że gracze przy wyniku 9:9 (odpowiednio 14:14) zabiją się nawzajem
4) Wynik jednej potyczki to suma rezultatów z obu map, co w praktyce oznacza, że jeżeli sumy punktów z obu graczy są równe następuje remis. Przykładowy dwumecz:
Gracz A - Gracz B
ZTE: 10-8
PZA: 5-10
Wynik: 15-18
5) W fazie grupowej jest następująca punktacja: 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis i 0 punktów za porażkę
6) W fazie pucharowej w przypadku remisu dwumecz musi zostać powtórzony
7) W przypadku fazy grupowej największe znaczenie ma liczba punktów, w przypadku gdy dwóch graczy osiągnie ten sam rezultat końcowy decydować będzie bilans fragowy
8) Kwestie, które nie zostały omówione w zasadach traktowane są jako standardowe reguły (brak limitu czasowego itp.)

III. Inne
1) Wynik powinien zostać podany osobno w przypadku jednej i drugiej mapki, gdyż przewiduję tabelkę, która będzie uwzględniać rezultaty na odpowienich mapach (najlepiej przez osobę przegraną, chociaż to nie jest konieczne)
2) Wycofanie się gracza, bądź nie zagranie wszystkich przez delikwenta wszystkich meczy jest równoznaczne ze skreśleniem go z listy uczestników i zniwelowaniem wyników jego meczy
3) Aby przejść przez fazę grupową należy rozegrać przynajmniej połowę spotkań - w innym wypadku grozi dyskwalifikacja
4) Wszelkie przypadki desynchów i innych dziwnych zdarzeń będą rozpatrywane przez specjalną "komisję", także w razie tego typu przypadków radzę zapisywać replaye, screeny itp.

IV. Terminarz
1) Faza Grupowa -> 21.03.15-29.03.15
2) Faza Pucharowa:
a) Etap I -> 30.03.15-01.04.15
b) Etap II -> 02.04.15-06.04.15
c) Etap III -> 07.04.15-08.04.15

Ostatnio zmieniony przez Derwisz dnia Wto 7:01, 07 Kwi 2015, w całości zmieniany 14 razy

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)