| 
|  |  |  
| 
 
| Autor | Wiadomość |  
    | Faja Huligan
 
  
 
 Dołączył: 26 Lis 2015
 Posty: 39
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Bydgoszcz
 
   | 
|  Wysłany:
Czw 15:51, 28 Kwi 2016 |  |  
          
            | Witam wszystkich,
 postanowiłem zająć się projektem Wojtiego, który był niegrywalny i posiadał masę niepotrzebnego skryptu
   Skrypt stworzyłem od nowa, tym samym go upraszczając. Dodatkowo do mapy dodałem 2 nowe miejscówki i 3 bronie, a mianowicie 2x zooka i 1x koki.
 Jeśli chodzi o Auto WW to postanowiłem przywrócić różową strzałkę, bo niektórzy narzekali, że w tunelu nie wiedzą gdzie jechać itd.. Usunąłem zielony znacznik (gdy gracz nie posiada ww), więc mamy zwykłą strzałkę przy graczu, natomiast jeśli gracz ma ww widać przy nim czerwony znacznik, a zarazem różową strzałkę.
 Usunąłem też wyrzucanie za pomocą klaksonu, bo było to raczej zbędne a zajmowało miejsce w skrypcie.
 
 
   Dodałem tutaj zookę w tunelu, usunąłem shotguna, a armor przesunąłem na jego miejsce xd
 
   Przy lewym elektro można szybko pojechać po zookę
   
   No i koki niedaleko oleju
 
 DOWNLOAD: [link widoczny dla zalogowanych]
 |  
            | 
 Ostatnio zmieniony przez Faja dnia Wto 20:25, 10 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
 |  |  
|  |  
|  |  |  |  |  |  
    | Wojti Alfons
 
  
 
 Dołączył: 01 Kwi 2008
 Posty: 191
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Warszawa
 
   | 
|  Wysłany:
Czw 16:02, 28 Kwi 2016 |  |  
          
            | Tak na szybko przejrzałem kod i pierwsze pytanko:
 
 zastosowałeś generatory do broni, a dezaktywacja ww polega wyłącznie na komendzie
 CHECK_CHAR_CURR_WEAPON()
 -> Czy zbieranie broni ręcznej za pomocą samochodu dezaktywuje WW?
 
 Bo o ile pieszo się zbiera to jest ok, bo od razu broń ląduje w naszych rękach, to w samochodzie nie jest to już tak oczywiste...
 |  
            |  |  |  
|  |  
|  |  
    | Faja Huligan
 
  
 
 Dołączył: 26 Lis 2015
 Posty: 39
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Bydgoszcz
 
   | 
|  Wysłany:
Czw 16:18, 28 Kwi 2016 |  |  
          
            | No faktycznie, teraz to sprawdziłem. Wcześniej na to nie wpadłem xd W jakiejś późniejszej wersji się to poprawi
   |  
            |  |  |  
|  |  
|  |  
    | Wojti Alfons
 
  
 
 Dołączył: 01 Kwi 2008
 Posty: 191
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Warszawa
 
   | 
|  Wysłany:
Czw 17:03, 28 Kwi 2016 |  |  
          
            | Wiedziałem, że znajde
 
 Początki autoWW -> http://www.gtatwo.fora.pl/propozycje-dotyczace-gry,90/kolejne-propozycje-dot-gry,3820-15.html
 
 A kod miałem dłuugi, bo chciałem, żeby wszystko było tiptop, widocznie za dużo wymagałem od skryptu i gra nie wyrabiała, Spróbuje znowu odchudzić kod, może tym razem się nic nie popsuje. (chciałem tu użyć innego słowa
  ) 
 Pozostanę przy moim kodzie, a ty kombinuj dalej, bo to nowy tryb, którego brakuje i jest potrzebny na pewno.
 
 Edit:
 Twój kod odnośnie TD jest zaskakująco prosty i mimo, że nie ma takich rzeczy jak wyrzucanie pasażerów czy i ich automatyczne wysiadanie z kierowcą to działa zgodnie z założeniem. Zainspirowało mnie to trochę i może uda mi się przerobić to na nowo dodając te pierdółki, ale to jak będe miał czas.
 |  
            | 
 Ostatnio zmieniony przez Wojti dnia Czw 21:28, 28 Kwi 2016, w całości zmieniany 4 razy
 |  |  
|  |  
|  |  
    | Faja Huligan
 
  
 
 Dołączył: 26 Lis 2015
 Posty: 39
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Bydgoszcz
 
   | 
|  Wysłany:
Wto 20:21, 10 Maj 2016 |  |  
          
            | [link widoczny dla zalogowanych]
 
 Kolejna wersja HSTDe 3vs3, w sumie już chyba finalna.
 Przebudowałem Auto WW i już się nie da z nim oszukiwać (wcześniej WW dezaktywowało się tylko, gdy gracz miał broń w rękach tzn. jak zbierał bronie autem cały czas miał WW dopóki nie przełączył na broń).
 Dodałem też licznik śmierci, Elvisa, gdy gracz ma WW i zmieniłem rozkład broni (usunąłem 6 zookę i armour)
 |  
            | 
 Ostatnio zmieniony przez Faja dnia Wto 20:23, 10 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
 |  |  
|  |  
|  |  
    | Wojti Alfons
 
  
 
 Dołączył: 01 Kwi 2008
 Posty: 191
            Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Skąd: Warszawa
 
   | 
|  Wysłany:
Pon 17:26, 16 Maj 2016 |  |  
          
            | Twój kod dotyczący broni co prawda, dezaktywuje broń po zebraniu autem, ale jest w nim luka, która umożliwia zebranie jej bez dezaktywacji. W zwykłej grze to raczej się nie zdarzy, ale jeśli ktoś wie jak, to może oszukiwać. Weź dla przykładu samochód graczem1, podjedź pod elektro, i podjeżdzaj powoli ( o piksele ), a uda ci sie zebrac bron nadal majac WW.  Ponadto jest to o tyle nietrafione, że nowa broń nie pojawi się dopóki ktoś nie przejedzie przez respawn broni.
 
 Edit: Zapomniałem wspomnieć, że w tym przypadku, jeśli przez respawn przejedzie inna osoba to straci WW nie posiadając broni.
 
 P.S. Też z tym miałem problem jak robiłem moje Auto WW
   |  
            | 
 Ostatnio zmieniony przez Wojti dnia Pon 17:31, 16 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
 |  |  
|  |  
|  |  
|  |  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo 
Powered by phpBB  
© 2001/3 phpBB Group :: FI Theme  ::
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 |  |